ERJ-PA3D4023V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4023V
JLCPCB Part #
C3979347
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS