ERJPA2J912X
MFR.Part #
ERJPA2J912X
JLCPCB Part #
C542907
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS