ERJPA2J681X
MFR.Part #
ERJPA2J681X
JLCPCB Part #
C542887
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS