ERA-2VRW1001X
MFR.Part #
ERA-2VRW1001X
JLCPCB Part #
C1863348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS