ERJ-U0XJ681Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ681Y
JLCPCB Part #
C4211468
Description
-55℃~+125℃ 31mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS