ERJPA2J204X
MFR.Part #
ERJPA2J204X
JLCPCB Part #
C542932
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS