ERJPA2J180X
MFR.Part #
ERJPA2J180X
JLCPCB Part #
C542859
Description
-55℃~+155℃ 100V 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS