ERJ-PB6B4020V
MFR.Part #
ERJ-PB6B4020V
JLCPCB Part #
C2087508
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS