ERJPA2J164X
MFR.Part #
ERJPA2J164X
JLCPCB Part #
C542930
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS