ERJP03F12R0V
MFR.Part #
ERJP03F12R0V
JLCPCB Part #
C543205
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS