ERJPA2J160X
MFR.Part #
ERJPA2J160X
JLCPCB Part #
C542858
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS