ERJ-U08F2703V
MFR.Part #
ERJ-U08F2703V
JLCPCB Part #
C1859932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS