ERJ-PA2F5233X
MFR.Part #
ERJ-PA2F5233X
JLCPCB Part #
C4259715
Description
-55℃~+155℃ 200mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS