ERJ-S1TD6653U
MFR.Part #
ERJ-S1TD6653U
JLCPCB Part #
C4099930
Description
-55℃~+155℃ 1W 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS