ALQ1F18S
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ALQ1F18S
JLCPCB Part #
C6123524
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10A 18V 20ms 20ms 30V@DC、250V@AC AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS