ERJ-PA2F4991X
MFR.Part #
ERJ-PA2F4991X
JLCPCB Part #
C3994988
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS