ERJ14YJ331U
MFR.Part #
ERJ14YJ331U
JLCPCB Part #
C713421
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS