ERJ-PA2F41R2X
MFR.Part #
ERJ-PA2F41R2X
JLCPCB Part #
C4010664
Description
-55℃~+155℃ 200mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS