ERJ-H3EF1543V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1543V
JLCPCB Part #
C4085166
Description
-55℃~+175℃ 125mW 154kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS