ERJ-PA2F31R6X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA2F31R6X
JLCPCB Part #
C4335313
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS