ERJ-PA2F28R0X
MFR.Part #
ERJ-PA2F28R0X
JLCPCB Part #
C3991233
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS