ERJ-L1WUF63MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF63MU
JLCPCB Part #
C4148152
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 63mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS