ERJ-PA2F2552X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2552X
JLCPCB Part #
C4133487
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS