ERJ6GEYJ243V
MFR.Part #
ERJ6GEYJ243V
JLCPCB Part #
C230643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS