ERJ-P08F5600V
MFR.Part #
ERJ-P08F5600V
JLCPCB Part #
C4220370
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS