ERJ-PA2F2323X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2323X
JLCPCB Part #
C4010327
Description
-55℃~+155℃ 200mW 232kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS