ERJ-HP6J680V
MFR.Part #
ERJ-HP6J680V
JLCPCB Part #
C4161065
Description
-55℃~+175℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS