EEU-HD1V471B
MFR.Part #
EEU-HD1V471B
JLCPCB Part #
C1590239
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 35V 460mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS