ERJ-PA2F21R5X
MFR.Part #
ERJ-PA2F21R5X
JLCPCB Part #
C4079371
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS