ERJ-H3QD7R50V
MFR.Part #
ERJ-H3QD7R50V
JLCPCB Part #
C5634852
Description
-55℃~+175℃ 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS