ERJ-U0XF6201Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF6201Y
JLCPCB Part #
C4245162
Description
-55℃~+125℃ 31mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS