ERJ-PA2F2103X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA2F2103X
JLCPCB Part #
C4045187
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS