ERG-1SJ563
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-1SJ563
JLCPCB Part #
C3521834
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 56kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS