ERJ-PA2F1820X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1820X
JLCPCB Part #
C4333596
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS