ERJ-PB6B2610V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB6B2610V
JLCPCB Part #
C4252791
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS