ERJ-PA2D7683X
MFR.Part #
ERJ-PA2D7683X
JLCPCB Part #
C4302478
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS