ERJ-PA2D7682X
MFR.Part #
ERJ-PA2D7682X
JLCPCB Part #
C4213176
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS