ERJ-L12UF41MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF41MU
JLCPCB Part #
C4056060
Description
-55℃~+125℃ 41mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS