ERA-8AEB66R5V
MFR.Part #
ERA-8AEB66R5V
JLCPCB Part #
C2088722
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS