ERA-8VRB7321V
MFR.Part #
ERA-8VRB7321V
JLCPCB Part #
C20018108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS