ERJ-PA2D6193X
MFR.Part #
ERJ-PA2D6193X
JLCPCB Part #
C4270924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS