ERJ-U12D4302U
MFR.Part #
ERJ-U12D4302U
JLCPCB Part #
C1699936
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS