ERJ-P14F2201U
MFR.Part #
ERJ-P14F2201U
JLCPCB Part #
C4073330
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS