ERJ-PA2D4121X
MFR.Part #
ERJ-PA2D4121X
JLCPCB Part #
C4274179
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS