ERJ-U1TF9533U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TF9533U
JLCPCB Part #
C4205595
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS