ERJ-12SF8663U
MFR.Part #
ERJ-12SF8663U
JLCPCB Part #
C2083303
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS