ERA-2VRW1622X
MFR.Part #
ERA-2VRW1622X
JLCPCB Part #
C20014274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS