ERJ-PA2D1500X
MFR.Part #
ERJ-PA2D1500X
JLCPCB Part #
C4251961
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS