ECW-H12113JV
MFR.Part #
ECW-H12113JV
JLCPCB Part #
C3811514
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 11nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS