ERJ-P6WF2201V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2201V
JLCPCB Part #
C7184589
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS